Restaurace Plzeň a jiná skvělá místa pro vaše cestování

Restaurace Plzeň a jiná skvělá místa pro vaše cestování

Máme tady užitečné rady a tipy pro milovníky sportu a dobrého jídla. Říkáte si, že tyto dvě věci nejdou dohromady? Vyvedeme vás z omylu. Restaurace Plzeň, ve které naleznete i profesionálně zařízené fitness, vám nabídne jak kvalitní zázemí pro zdokonalování vašeho těla, tak perfektní stravovací zařízení, které uspokojí vaše chuťové pohárky. Toto všechno a ještě mnohé další služby naleznete pod jednou střechou Kalikovského Mlýnu, jehož stavba tvoří jednu z dominant Plzně.

Restaurace, kterou zde naleznete, nabízí opravdové delikatesy, které vám doplní energii po náročném sportování. Jídelníček ale i fotografie jednotlivých prostor si můžete prohlédnout na http://www.kalikovskymlyn.cz. Za zmínku stojí zahradní restaurace, v níž si můžete přes léto vychutnávat si svůj pokrm a kochat se krásným prostředím, které tvoří okolí zahrady. Po vydatném jídle se nechte okouzlit nádhernou přírodou parku, který leží za Mlýnem. Tento park je také hojně využíván pro různé kulturní akce či rauty. Uvažujete-li o svatbě, přední část parku je jako stvořená pro romantický obřad.Tento výlet může být skvělý dárek pro ženy.

Dalším tipem potěšíme převážně ženy, jelikož Kalikovský Mlýn nabízí i spoustu wellness aktivit, mezi které se řadí kosmetika, kadeřnictví či manikůra. Po náročném cvičení na power platu se můžete uvolnit a odreagovat na příjemné masáži. Masáže provádí zkušení a školení fyzioterapeuté, kteří vám také pomohou od bolestí pohybového systému, ale především se po masáži budete cítit odpočatě.

Nejnovnější články

Datum vložení Název
14.02.2013 Báječná dovolená v Krkonoších
Skvělou dovolenou v  Krkonoších si můžete užít v každém ročním období. V zimě zde najdete ráj lyžařů, v létě zase...
15.01.2013 Aktivní relaxace
Jak si nejlépe odpočinete? No přece aktivní relaxací. Asi nejoblíbenější formou aktivního odpočinku je cyklistika. Jedná se o...
29.12.2012 Najděte si ubytování v Rokytnici nad Jizerou
K jednoznačně nejvíce navštěvovaným pohořím u nás patří to nejkrásnější a nejvyšší pohoří,...