Aktivní relaxace

Aktivní relaxace

Jak si nejlépe odpočinete? No přece aktivní relaxací. Asi nejoblíbenější formou aktivního odpočinku je cyklistika. Jedná se o příjemnou fyzickou aktivitu, kterou provozuje stále více lidí. Podle funkce rozlišujeme několik druhů jízdních kol – kola horská, závodní, trekkingová, atd. Mezi nejrozšířenější patří horská kola, která se hodí nejen na cesty, ale také do přírodního terénu. Při výběru nového jízdního kola je dobré si ho předem vyzkoušet. Přijde vám to nereálné? Ale kdepak. Testovací centrum kol Praha vám to umožní!
Testovací centrum kol je provozováno společností Dawe sport, která se dále zabývá prodejem jízdních kol, lyží a snowboardů a také jejich servisem. Pokud se tedy rozhodnete zakoupit například jízdní kolo u této společnosti, nejen že si ho můžete předem vyzkoušet, ale po zakoupení budete také moci využít služeb servisu kol Praha 10. Za velmi příjemné ceny bude o vaše kolo velmi kvalitně postaráno. Pravidelná údržba jízdních kol a lyží je velmi důležitá, neboť může prodlužit jejich životnost až o několik let.
Webové stránky společnosti Dawe sport najdete na www.dawe-sport.cz. Najít zde můžete úplnou nabídku nabízených jízdních kol, lyží a snowboardů a také další doplňkový sortiment. Dozvíte se také podrobnosti o službě testovacího centra kol a lyží.

Nejnovnější články

Datum vložení Název
14.02.2013 Báječná dovolená v Krkonoších
Skvělou dovolenou v  Krkonoších si můžete užít v každém ročním období. V zimě zde najdete ráj lyžařů, v létě zase...
15.01.2013 Aktivní relaxace
Jak si nejlépe odpočinete? No přece aktivní relaxací. Asi nejoblíbenější formou aktivního odpočinku je cyklistika. Jedná se o...
29.12.2012 Najděte si ubytování v Rokytnici nad Jizerou
K jednoznačně nejvíce navštěvovaným pohořím u nás patří to nejkrásnější a nejvyšší pohoří,...