Najděte si ubytování v Rokytnici nad Jizerou

Najděte si ubytování v Rokytnici nad Jizerou

K jednoznačně nejvíce navštěvovaným pohořím u nás patří to nejkrásnější a nejvyšší pohoří, tím jsou Krkonoše se svým nejvyšším vrcholem Sněžkou (1602 m. n. m.). Krásy tohoto kousku naší země jsou z části chráněny pod názvem Krkonošský národní park. Mohlo by se zdát, že k obdivování přírody je nejpříhodnějším ročním obdobím léto, nenechte se však zmýlit! Zima je v tomto kraji také kouzelná, především patříte-li mezi nadšence zimních sportů jako je lyžování, snowboard nebo běžky.
Jeden z nejlépe vybavených lyžařských areálů u nás se nachází na západní straně pohoří v letovisku Rokytnice nad Jizerou. Toto město najdete konkrétně v Libereckém kraji v okrese Semily. Zmíněný areál disponuje dvaceti osmi vleky a dvěma čtyřsedačkovými lanovkami, z nichž jedna vede přímo do první zóny Krkonošského národního parku, na Lysou horu. Sjezdovky jsou v případě nedostatku přírodního sněhu upravovány pomocí sněžných děl.
O ubytování se stará množství hotelů, díky kterým se ubytovací kapacita města zvedla na optimální úroveň. Mezi špičku patří například rodinný Sporthotel Bohemia. Ten má samozřejmě své webové stránky, které najdete na internetové adrese http://www.sporthotel-bohemia.cz/ spolu se všemi potřebnými informacemi.

Nejnovnější články

Datum vložení Název
14.02.2013 Báječná dovolená v Krkonoších
Skvělou dovolenou v  Krkonoších si můžete užít v každém ročním období. V zimě zde najdete ráj lyžařů, v létě zase...
15.01.2013 Aktivní relaxace
Jak si nejlépe odpočinete? No přece aktivní relaxací. Asi nejoblíbenější formou aktivního odpočinku je cyklistika. Jedná se o...
29.12.2012 Najděte si ubytování v Rokytnici nad Jizerou
K jednoznačně nejvíce navštěvovaným pohořím u nás patří to nejkrásnější a nejvyšší pohoří,...