Báječná dovolená v Krkonoších

Báječná dovolená v Krkonoších

Skvělou dovolenou v Krkonoších si můžete užít v každém ročním období. V zimě zde najdete ráj lyžařů, v létě zase ráj milovníků vysokohorské turistiky. Krkonoše jsou rozlehlé pohoří s nádhernou přírodou a čistým vzduchem, takže se hodí také pro dovolenou s dětmi. V letních měsících se zde můžete věnovat také dalším sportům. Při vycházkách se snadno můžete podívat do Polska či Německa, neboť Krkonoše zasahují i do těchto států. Setkat se můžete také s označením Vysoké Sudety.
Obzvláště krásné prostředí na vás čeká v západních Krkonoších. Najít zde můžete oblíbené lyžařské středisko v Rokytnici nad Jizerou. V letních měsících se můžete vydat na prohlídku pamětihodností – jistě vás zaujme barokní kostel sv. Michala s klasicistním zařízením nebo kaplička na Kostelním kopci. Levné ubytování najdete snadno online, stačí si vyhledat slova levné ubytování Rokytnice nad Jizerou.
Levné, ale přesto příjemné a útulné ubytování nabízí Sporthotel Bohemia. Jeho kapacita je 60 pokojů a 150 lůžek. Jedná se o hotel rodinného typu, takže i vaše děti se zde budou cítit skvěle. Specialitou je rodinné patro s dětskou hernou. Rezervovat svůj pobyt můžete na http://www.sporthotel-bohemia.cz/.

Nejnovnější články

Datum vložení Název
14.02.2013 Báječná dovolená v Krkonoších
Skvělou dovolenou v  Krkonoších si můžete užít v každém ročním období. V zimě zde najdete ráj lyžařů, v létě zase...
15.01.2013 Aktivní relaxace
Jak si nejlépe odpočinete? No přece aktivní relaxací. Asi nejoblíbenější formou aktivního odpočinku je cyklistika. Jedná se o...
29.12.2012 Najděte si ubytování v Rokytnici nad Jizerou
K jednoznačně nejvíce navštěvovaným pohořím u nás patří to nejkrásnější a nejvyšší pohoří,...