Dovolená na horách

Dovolená na horách

Také trávíte spoustu času výběrem té správné zimní dovolené, na které by se nikdo z vaší rodiny nenudil? Nemůžete se rozhodnout, které místo, či hotel splní všechna vaše očekávání? Máme tady pro vás jeden tip, který by vás mohl inspirovat a vy byste tak mohli prožít báječnou zimní dovolenou. Mnoho lidí volí pro svou zimní dovolenou naše nejvyšší pohoří. Krkonošská krajina se řadí mezi ty nejkrásnější u nás. Ne nadarmo ji proto najdete v seznamu rezervací UNESCO. Najdete zde skvělé podmínky pro zimní rekreaci a dostatečné zázemí pro veškeré zimní sporty. Levné ubytování Rokytnice nad Jizerou nabízí pobyt v jedné z nejmalebnějších částí Krkonoš.
Sporthotel Bohemia nabízí ubytování vhodné jak pro mladší klientelu, tak pro rodiny s dětmi. Milovníky lyžování a dalších zimních sportů zaujme poloha hotelu, která je v těsné blízkosti lyžařských vleků a sjezdovek, které se pravidelně udržují. O kvalitě ubytování a bohaté pohostinnosti se můžete přesvědčit na internetových stránkách hotelu, které najdete na www.sporthotel-bohemia.cz.
Jestli stále váháte, zda zrovna krásné Krkonoše jsou tím ideálním místem pro strávení dobrodružné zimní dovolené, přečtěte si ohlasy na internetu, které jsou vyloženě pozitivní.  Drsná krása a rozmanitá krajina zimních Krkonoš ohromí každého návštěvníka. Velikým lákadlem pro návštěvníky je pak nejdelší snowpark, který najdete v Peci pod Sněžkou.

Nejnovnější články

Datum vložení Název
14.02.2013 Báječná dovolená v Krkonoších
Skvělou dovolenou v  Krkonoších si můžete užít v každém ročním období. V zimě zde najdete ráj lyžařů, v létě zase...
15.01.2013 Aktivní relaxace
Jak si nejlépe odpočinete? No přece aktivní relaxací. Asi nejoblíbenější formou aktivního odpočinku je cyklistika. Jedná se o...
29.12.2012 Najděte si ubytování v Rokytnici nad Jizerou
K jednoznačně nejvíce navštěvovaným pohořím u nás patří to nejkrásnější a nejvyšší pohoří,...